Entour-âge Noord
EVA bxl werkte met verschillende partners samen om nieuwe kleinschalige modellen van wonen voor senioren te bedenken waar senioren actor zijn en zich zorgzaam omringd voelen. We gingen op zoek naar welke nieuwe zorgberoepen dat kunnen faciliteren. Het social designtraject dat ondersteund werd door Namahn werd gevoed door tal van individuele gesprekken met senioren, mantelzorgers en buurtbewoners.
De projectresultaten werden gebundeld in de publicatie “Oud worden in de grootstad, Nieuwe woon- en zorgmodellen voor ouderen in Brussel”, en de onderzoekers van VUB stelden een wetenschappelijk rapport op.
Contact:
Ingrid Pecquet
ingrid.pecquet@evabxl.be
EVA bxl kroop hier in de huid van co-ontwikkelaar, samen met Community Land Trust Brussel, Maison BILOBA Huis, Aksent, Genderatwork, Triodos, VUB – faculteit Agogische wetenschappen en het Kenniscentrum Welzijn Wonen Zorg.
Financiering: Innoviris